+36 34 385 126 acsigardonyi@gmail.com

Alapítványunk

„Nagy Iskola Kis Diákjaiért” Alapítvány

Alapítványunk célja az Ácsi Gárdonyi Géza Általános Iskolába járó tanulók segítése, támogatása. Az alapítvány alapvető feladata a nevelés és oktatás tárgyi-technikai feltételeinek javítását, a tehetséges gyerekek képességfejlesztésének támogatását, a hátrányos helyzetű tanulók esélyegyenlőségének javítását. Az alapítvány jutalmazza a kimagasló eredményeket elért tanulókat, ösztönzi a kulturális és sporttevékenységet, rendezvények szervezési költségeihez, a tanulók díjazásához hozzájárul.

Az alapítvány közhasznú tevékenysége keretében nevelés és oktatás, képességfejlesztés, ismeretterjesztés tevékenységet folytat.

Az alapítvány általános ügyintéző, legfőbb döntéshozó és képviselő, ügyvezető szerve a Kuratórium. Az Alapítvány vagyonát az öt tagú kuratórium kezeli.

A kuratórium tagjai:

• Héreginé Nagy Márta – a kuratórium elnöke